Aż żal gardło ściska

dnia

Niestety, zaniedbane wizyty u kręgarza, seria bolesnych szczepionek, które brałem w ubiegłym rokiem przed podróżą do Mali, Burkina Faso i Ghany, trucie się produktami usłużnie podsuwanymi przez BigPharmę, nie pozostały bez efektu. Ale po kolei.

W tak gorącym  okresie, gdy ttdkn  kolejny raz się rozpada. Galeonem Agory trzęsą hordy bosonogich hipsterów z KP i okolic, spuszczające się po linach podczas podstępnego aktu sabotażu. Gdy w Portugalii i Nowym Yorku rozpoczyna się może coś nowego, rewolucja, otwarcie  – to o czym tyle pisał Krzysztof Nawratek. A może to już zmiana systemowa, punkt bifurkacji o którym pisuje Immanuel Wallerstein.

W ogniu walki wyborczej, gdzie o włos jesteśmy od zagłady i tylko wytężona praca nad sobą może zaowocować, pójściem na wybory i przynieść zwycięstwo jedynej możliwej przyszłości czyli PO.

W tak ważkim i gorącym okresie;

Powtórzę, w tak ważkim i gorącym  okresie, postanowiło zdradzić mnie gardło.

Boli, opuchnięte, bakteryjnie obrzydliwie zainfekowane, biorę antybiotyki, probiotyki, rozpuszczalne preparaty na usuwanie śluzu, walczę z gorączką i tylko jak przez mgłę obserwuję wyłaniający się  w oparach  chaosu,  nowy porządek świata.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s